ETHIC-HR personální agentura

tel.: +420 602 528 327, email: info@ethic-hr.cz

NOVÁ VOLNÁ MÍSTA

Vedoucí údržby
Pardubický kraj
podrobnosti...

Vedoucí laboratoře
Pardubický kraj
podrobnosti...

Mechanik stavebních strojů
Pardubický kraj
podrobnosti...

Operátor call centra
Pardubický kraj
podrobnosti...

HYPOTEČNÍ SPECIALISTA
Pardubický kraj
podrobnosti...

Práce v ČR
ETHIC-HR-zprostředkování zaměstnání

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ

Pro registraci v naší databázi jsou nezbytné následující kroky:

1. Vyplnění registračního formuláře. Odesláním vyplněného registračního formuláře, zasláním životopisu a případným poskytnutím dalších údajů o Vaší osobě dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi ETHIC HR, s.r.o., IČO 27489477 a jejich poskytnutím třetím osobám za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu u klientů společnosti ETHIC HR, s.r.o. do 31.12.2009. Souhlas bude automaticky prodloužen vždy o jeden rok, jestliže nedojde k jeho odvolání v písemné formě. Vy, jako poskytovatel údajů o své osobě, máte právo na přístup k nim a ochranu svých osobních dat.

2. Zaslání strukturovaného životopisu poštou nebo emailem v jazycích, které ovládáte. Životopis by měl mimo jiné obsahovat:

  • Pracovní historii ve zpětné časové posloupnosti, tj. od posledně vykonávané práce až po první pracovní zkušenost
  • Obor Vašich zaměstnavatelů
  • Vaše povinnosti, kompetence, úkoly
  • Jazyková vybavenost, další dovednosti, osvědčení a oprávnění.

Myslete na to, že dobře napsaný životopis je Vaší vizitkou a reklamou Vaší osoby.

3. Domluvení osobní schůzky v naší agentuře emailem nebo telefonicky na čísle +420 466 535 316.

  • Máte-li osvědčení o absolvovaných kurzech, seminářích aj., vezměte je prosím s sebou, foto vítáno za účelem snazšího přiřazení životopisu k tváři.

  • Při osobní neformální schůzce, resp. pohovoru můžete očekávat:
  • Vyplnění registračního formuláře, pokud jste ho již ovšem nevyplnili v elektronické podobě zde. Vyplněním formuláře předem ušetříte spoustu času, který naopak můžeme věnovat účelu osobního setkání
  • Pohovor s otázkami zaměřenými na:
    Vaši kvalifikaci, pracovní zkušenosti a dovednosti, jazykové a jiné znalosti, Vaši osobnost, představy o uplatnění, další podstatné skutečnosti týkající se toho, co hledáte, informace o ETHIC HR, informace o trhu práce, informace o volných pozicích v dané oblasti, zájem o Vaší osobu a důvěru, uvolněnou atmosféru, informace o další spolupráci a stanovení cíle.

Po ukončení setkání Vás budeme průběžně kontaktovat za účelem nabídky pracovního uplatnění odpovídající právě Vám. Až teprve s Vaším souhlasem budou poskytnuty údaje o Vaší osobě případnému zaměstnavateli. Na základě jeho rozhodnutí budete pozváni do dalšího kola výběrového řízení.

Reagujete-li na konkrétní pracovní nabídku, vyplňte registrační formulář zde, jestliže ovšem již nejste registrováni. Pošlete nám motivační (průvodní) dopis společně se strukturovaným životopisem poštou nebo emailem v jazycích, které ovládáte. Připojte souhlas, že souhlasíte se zpracováním údajů o Vaší osobě např. tak jak je to uvedeno na našem webu. Pak bude následovat domluvení osobní schůzky v naší agentuře e-mailem nebo telefonicky. Máte-li osvědčení o absolvovaných kurzech, seminářích aj., vezměte je prosím s sebou, foto za účelem snazšího přiřazení životopisu k tváři vítáno.design ©2006 Michal Pekař, code ©2006 6kvark.cz